WinRol – żaluzje drewniane i bambusowe

WinRol – żaluzje drewniane i bambusowe
Obszar działania
Nasz opis

Znajdująca się we Wrocławiu firma Winrol oferuje duży wybór nowoczesnych systemów przeciwsłonecznych. Działa na terenie całego miasta i okolic. Zapewnia indywidualne podejście i pomoc w wyborze rozwiązań dopasowanych do stylu, w jakim urządzono wnętrze. Jako zespół wykwalifikowanych techników, wykonuje nie tylko precyzyjne pomiary, ale także zajmuje się montażem osłon okiennych.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.1

Świadczy usługi serwisowe. Współpracuje z uznanymi dostawcami, którzy produkują swoje wyroby z użyciem wysokiej jakości materiałów. Prowadzi sprzedaż rolet materiałowych- przyszybowych i klasycznych, ale nie tylko. Winrol proponuje również rolety dachowe do poddaszy i rzymskie, stanowiące dobrą alternatywę dla firan i zasłon.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.2

Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych eleganckimi żaluzjami drewnianymi wykonanymi z drewna egzotycznego lub bambusa. W asortymencie posiada również plisy okienne, które dobrze komponują się z nowoczesnymi aranżacjami. Uzupełnienie oferty stanowią markizy na balkon lub taras i zasłony.

WinRol Rolety i Żaluzje

Gdzie dzwonić
506276482
Miejsce
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
NIP
8982119415
Regon
022023461
  • WinRol – żaluzje drewniane i bambusowe
  • WinRol – żaluzje drewniane i bambusowe