SWAN-KLIM

SWAN-KLIM
Obszar działania
Nasz opis

Jeszcze dwadzieścia lat temu na rynku nie oferowano skutecznych metod walki z dusznością w mieszkaniu. Istniały co prawda wiatraki, ale tylko bardzo proste i awaryjne. Dzisiaj coraz więcej użytkowników decyduje się zamontować skuteczne narzędzie, eliminujące problem gorącej przestrzeni.

Zalety klimatyzacji

Klimatyzacja to proces przetwarzania powietrza w pomieszczeniu, mający na celu utrzymywanie oczekiwanych warunków klimatycznych: temperatury i wilgotności powietrza. Podstawowe zalety tego rozwiązania to:

  • Komfort termiczny – niezbędny zarówno do relaksu, normalnego funkcjonowania, jak i pracy. Współczesne klimatyzacje same dostrajają się do warunków, dzięki wbudowanym czujnikom. Dzięki panelom elektronicznym możemy też ustawić pożądaną przez nas temperaturę czy wilgotność powietrza.
  • Możliwość zastosowania w różnych pomieszczeniach – niezależnie czy dysponujecie domem, mieszkaniem, halą przemysłową czy biurem, klimatyzacja sprawdzi się w każdym z nich.
  • Poprawa jakości powietrza – klimatyzatory zapewniają nam stały dopływ powietrza zabieranego z zewnątrz. Klimatyzatory posiadają też funkcję czyszczenia i jonizacji powietrza.
  • Poprawa wydajności – wraz z poprawą komfortu życia, pozytywnie zmienia się też podejście do snu oraz wzrasta wydajność i efektywność podczas pracy.

Przy projektowaniu instalacji i montażu urządzeń klimatyzacyjnych warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Właśnie taką jest działająca we Wrocławiu firma Swan-Klim. Jej specjalnością jest projektowanie i montaż systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Firma zajmuje się także serwisem. Swe usługi oferuje nie tylko inwestorom prywatnym, właścicielom domów jednorodzinnych czy też mieszkań. Zajmuje się także projektowaniem i montażem instalacji przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej.

Gdzie dzwonić
880515087
Miejsce
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
NIP
8842510102
Regon
021324284
  • SWAN-KLIM
  • SWAN-KLIM
  • SWAN-KLIM