P.G. GROUP Sp. z o.o. – blachy perforowane Wrocław

P.G. GROUP Sp. z o.o. – blachy perforowane Wrocław
Obszar działania
Nasz opis

Spółka P.G. GROUP  posiada wiele oddziałów w całej Polsce, w tym we Wrocławiu. Oprócz zadowolenia klientów, firma może się pochwalić licznymi nagrodami przyznanymi przez osoby z branży. Wśród wyróżnień znajdują się między innymi godło "Teraz Polska" czy certyfikat "Najlepsza Polska Jakość". Na markę firmy wpływają także produkcje klientów, dla których świadczyliśmy usługi i którzy stanowią żywą reklamę naszej działalności. Do grupy inwestycji, w których braliśmy udział należą: fabryka Toyoty w Wałbrzychu, nowy Port Lotniczy Okęcie w Warszawie czy Galeria Handlowa Silesia City Center w Katowicach.

Blachy perforowane Wrocław fot.1

Głównym celem firmy jest zadowolenie klientów zdobywane poprzez wykorzystywanie produktów najwyższej klasy oraz rzetelne wykonanie zleceń. Firma P.G. GROUP oferuje materiały najlepszego gatunku, spełniające wymagane normy oraz dopasowane do odpowiednich warunków. Aby jak najlepiej wykorzystać jakość produktów zatrudniamy wykwalifikowany personel, który z wielką dbałością o każdy szczegół, wykonuje swoje obowiązki. Pracownicy na podstawie doświadczenia, kursów i dodatkowych szkoleń są doskonale przygotowani do realizacji zleconych zadań.

Blachy perforowane Wrocław fot.2

Działalność firmy skupia się wokół obróbki blach, która polega na cięciu, gięciu, perforacji i zaginaniu oraz cięciu laserowym. Prace wykonywane są przy użyciu niezwykle precyzyjnych maszyn obsługiwanych przez uprawniony personel. W ten sposób uzyskany produkt spełnia wszystkie oczekiwania i w stu procentach odpowiada złożonemu zamówieniu.

Blachy perforowane Wrocław fot.3

Wykonywane przez firmę usługi dokonywane są na podstawie indywidualnych zleceń. Pracownicy oprócz przyjmowania zamówień, prowadzą również kompleksową obsługę klienta, czyli doradzają najlepsze rozwiązania w zależności od potrzeb i proponują dobór odpowiednich materiałów. Poza podstawową ofertą Spółka P.G. GROUP prowadzi również realizację zamówień niestandardowych związanych z wykończeniami. Źródłem sukcesu jest dla nas dobra jakość produktów, odpowiednio przeszkoleni pracownicy oraz zadowolenie klientów.

Zobacz na stronie
Gdzie dzwonić
713169301
Miejsce
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
NIP
8961302657
Regon
932645847
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – blachy perforowane Wrocław
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – blachy perforowane Wrocław
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – blachy perforowane Wrocław