Energotel

Energotel
Obszar działania
Nasz opis

Energotel jest firmą świadczącą usługi z zakresu energetyki, elektryki i telekomunikacji. Rozbudowana oferta, wieloletnie doświadczenie na rynku, odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań, znakomicie wykształcona kadra są tym, co wyróżnia przedsiębiorstwo i stanowi jego największy atut.

Energotel specjalizuje się w kosztorysowaniu i wykonywaniu nowoczesnych, trwałych, spełniających polskie oraz unijne normy instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz odgromowych. Ponadto przeprowadza pomiary elektryczne, zarówno montażowe, jak i okresowe, bada wytrzymałość izolacji kabli, efektywność uziemienia urządzeń oraz piorunochronów, a także ciągłość ich obwodów. Do wykonywania wspomnianych pomiarów, firma używa jedynie certyfikowanego sprzętu najwyższej jakości, co przekłada się na wiarygodność uzyskanych wyników, a w efekcie na jakość wykonanej usługi.

Przedsiębiorstwo oferuje również zaawansowane pomiary termowizyjne, pozwalające wykryć mostki termiczne, wady izolacji cieplnej czy stopień wilgotności, co pozwala odpowiednio wyprofilować proces termomodernizacji. Energotel zajmuje się również badaniem natężenia oświetlenia w biurach, budynkach użyteczności publicznej i domach prywatnych. Pomiary mogą być wykonywane okresowo, jak również po każdej zmianie w planie oświetlenia.

Energotel to synonim profesjonalizmu na najwyższym poziomie.

Zobacz na stronie
Gdzie dzwonić
602615600
Miejsce
Al. Prmasa Tysiąclecia 62 01-424 Warszawa
NIP
8821939001
Regon
020642326