Designerskie lampy z oferty bowArte Wrocław

Designerskie lampy z oferty bowArte Wrocław
Obszar działania
Nasz opis

Studio Mebli bowArte znajduje się w samym centrum Wrocławia. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych i firmowych, projektantów i biur architektonicznych. Zapewnia profesjonalną pomoc w aranżacji przestrzeni. Dysponuje szerokim asortymentem mebli polskich producentów i elementów wyposażenia wnętrz takich jak lampy, dywany, ceramika i nie tylko.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.1

Oferuje nowoczesne meble wypoczynkowe i wiele więcej. Kolekcja obejmuje również modele odnowione w stylu art Deco, glamour, boho i wielu innych. Na nieustannie poszerzającej się ekspozycji znajdują się meble industrialne, loftowe i w stylu duńskim. Do wyboru jest wiele aranżacji i pięknych produktów w różnych wzorach i kolorach.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.2

Na klientów czekają sofy, narożniki, łóżka, fotele, krzesła i stoliki. Studio Mebli bowArte gwarantuje elastyczne podejście, pełne zaangażowanie w każdy projekt i jego szybką realizację. Umożliwia wypożyczenie próbników tkanin i służy wsparciem w wyborze mebli dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Studio Mebli bowArte

Zobacz na stronie
Gdzie dzwonić
505036535
Miejsce
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
NIP
5531630558
Regon
383084129
  • Designerskie lampy z oferty bowArte Wrocław
  • Designerskie lampy z oferty bowArte Wrocław