Blacharz samochodowy Wrocław – warsztat Auto-Master

Blacharz samochodowy Wrocław – warsztat Auto-Master
Obszar działania
Nasz opis

Dobry lakiernik i dobry blacharz poradzą sobie z każdym problemem lakierniczym. Zwłaszcza jeżeli mają do dyspozycji porządnie wyposażony warsztat, wiedzę, doświadczenie i pracują na częściach od autoryzowanych dostawców. Auto-Master oferuje lakierowanie samochodów, naprawy blacharskie, wycenę szkód, bezgotówkowe rozliczanie szkód, ochronę i renowację lakieru, a nawet samochód zastępczy na czas napraw.

Blacharz samochodowy Wrocław fot.1

Blacharz i lakiernik zajmują się naprawami powypadkowymi, wszelkiego typu wgnieceniami, zarysowaniami i odpryskami. Warto pamiętać, że działanie czynników zewnętrznym ma wpływ na kondycję i wygląd lakieru, dlatego warto zastanowić się nad jego ochroną. Auto-Master oferuje polerowanie lakieru, usuwanie osadów, ochronę i renowację powłoki lakierniczej.

Blacharz samochodowy Wrocław fot.2

Wszystkie oferowane części pochodzą od autoryzowanych dostawców i są oryginalne, a co za tym idzie-objęte gwarancją. W przypadku stłuczek istnieje możliwość sfinansowania tych części z OC, tak samo, jak wypożyczenia samochodu zastępczego. Cały koszt leży wtedy po stronie sprawcy stłuczki.

Auto-Master

Zobacz na stronie
Gdzie dzwonić
713555131
Miejsce
ul. Niedźwiedzia 11 54-232 Wrocław
NIP
8940026086
Regon
930263923
  • Blacharz samochodowy Wrocław – warsztat Auto-Master
  • Blacharz samochodowy Wrocław – warsztat Auto-Master